Prasówka #2 – Więc jestem

Dziś wpis z kompletnie innej beczki, ale również bardzo mnie interesującej – psychologii. Może nie tyle wpis, co link do serwisu http://www.wiecjestem.us.edu.pl/.

Dziwię się, że wcześniej nie natknęłam się na tą stronę. A może i się nie dziwię? Internet nie jest już tym samym Internetem, co kilka(naście) lat temu, lecz coraz bardziej staje się kolejną planszą biznesowej rozgrywki. (Taka gorzka refleksja niedzielna…). Serwis nie jest natomiast nastawiony na zysk, wnioskuję zatem iż nie zatrudnia sztabu SEO, pracującego nad jego wysoką pozycją w wynikach wyszukiwarek.

Tematyka „Więc jestem” jest szeroka, od choćby autoterapii (przykład: przystępnie przedstawiony model ABCD), przez wyzwania współczesnego świata (np. uzależnienie od sieci), aż po bardziej prozaiczne i codzienne problemy (np. zachowanie na rozmowach kwalifikacyjnych). Duży plus za solidnie przygotowane, merytoryczne artykuły, oparte na źródłach (pod każdym artykułem bibliografia), co w ogarniętej pożogą bylejakości Sieci zdarza się coraz rzadziej.

Polecam:)

Przydatny wpis? Postaw mi kawę :)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments